Search Albania YouTube Channels in YouTube Search Engine

YouTube
YouTube Instagram
YouTubeチャンネル YouTubeビデオ
畳む
登録者数:
すべて
1万-5万
5万-10万
10万-20万
20万-50万
50万-1百万
1百万+
最小- 最大
-
誤った入力範囲
リセット確認
表示回数の見積:
すべて
1万-5万
5万-10万
10万-20万
20万-50万
50万-1百万
1百万+
最小- 最大
-
誤った入力範囲
リセット確認
NOXスコア:
すべて
0-2
2-3
3-4
4-5
その他:
カテゴリ:
地域:
言語:
最近の投稿:

見つかりませんか?インフルエンサーを手動で追加します

 • livemusicnightclub Albania
  livemusicnightclub Albania
  • 7960 登録者数
  • 625.03万視聴回数
  • 770.7%視聴回数/登録者数
  • 6%エンゲージメント率
  • 228動画

  Video te xhiruara vtm nga loku production dhe 2K multimedia

  YouTubeの推定収益
  2622円
  表示回数の見積
  1.71K
 • Albania Media
  Albania Media
  • 528 登録者数
  • 15.14万視聴回数
  • 28249.2%視聴回数/登録者数
  • 3%エンゲージメント率
  • 28動画

  Welcome in Albania MEDIA.. ✦ Subscribe my Channel !!! me ✔ 100 Subscribers ✔500 Subscribers...

  YouTubeの推定収益
  802.89円
  表示回数の見積
  524
 • Top Channel Albania
  Top Channel Albania
  • 90.6万 登録者数
  • 13.4億視聴回数
  • 0.4%視聴回数/登録者数
  • 3%エンゲージメント率
  • 98,507動画

  Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

  YouTubeの推定収益
  148.63円
  表示回数の見積
  97
 • SYRInet Albania
  SYRInet Albania
  • 8039 登録者数
  • 478.93万視聴回数
  • 259.9%視聴回数/登録者数
  • 5%エンゲージメント率
  • 2,106動画

  SYRI.net është një portal informativ shqiptarë në të cilin do te gjeni opinionistë me emër, seriozë, dhe gazetarë investigativë. Nuk jemi thjesht nje website por një multimedia që mundohemi të shpërnajmë informacionet në kohë reale dhe sa më thjeshtë për ju. Gjithashtu pjesë e kësaj platforme është dhe SYRI TV që sjell emisione politike, video explusive, show bizz dhe shumë programe të tjera. Ju ftoj të klikoni e të shkruani sa herë të mendoni. “SYRI.net”

  YouTubeの推定収益
  651.2円
  表示回数の見積
  425
 • JOQ Albania
  JOQ Albania
  • 1.81万 登録者数
  • 841.59万視聴回数
  • 374.7%視聴回数/登録者数
  • 4%エンゲージメント率
  • 1,372動画

  Krijuar më 5 shkurt 2010, JOQ Albania është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe... jo për tu ndarë me të tjerët. Gjithashtu, JOQ Albania funksionon si një rregullator për jetën tuaj...

  YouTubeの推定収益
  1321円
  表示回数の見積
  862
 • Miraculous Albania
  Miraculous Albania
  • 1170 登録者数
  • 24.24万視聴回数
  • 19572.0%視聴回数/登録者数
  • 7.0%エンゲージメント率
  • 27動画

  Pershendetje! Ky kanal quhet Miraculous Albania dhe ketu ne postojme episode me dublim dhe titra...

  YouTubeの推定収益
  7984円
  表示回数の見積
  5.21K
 • News24 Albania
  News24 Albania
  • 13.5万 登録者数
  • 1.16億視聴回数
  • 45.9%視聴回数/登録者数
  • 5%エンゲージメント率
  • 22,169動画

  News24 TV në transmetim që prej qershorit të vitit 2002 është televizioni i parë informativ në Shqipëri. Në News24, ne fokusohemi tek njerëzit dhe ngjarjet që ndikojnë në jetën e të gjithëve. Nëpërmjet emisioneve tona ne risjellim në qendër të vëmendjes ato elementë që shpesh janë nënvlerësuar, dëgjojmë të gjitha palët dhe i japim zë atyre që s’kanë. Tashmë përmes youtube ne do të arrijmë te të gjithë shqiptarët, kudo ku ata janë, duke i mbajtur të informuar, të frymëzuar dhe duke i argëtuar. News24, kjo është marka jonë unike e gazetarisë. Na mbështesni duke u subscribe në kanalin tonë News24Albania

  YouTubeの推定収益
  1797円
  表示回数の見積
  608
 • Fax News Albania
  Fax News Albania
  • 1.33万 登録者数
  • 1000.62万視聴回数
  • 34.8%視聴回数/登録者数
  • 4%エンゲージメント率
  • 7,976動画

  Kanal televiziv informativ

  YouTubeの推定収益
  251.18円
  表示回数の見積
  54
 • AngjelPro Albania 1 Official Channel
  AngjelPro Albania 1 Official Channel
  • 3.22万 登録者数
  • 3095.32万視聴回数
  • 5406.2%視聴回数/登録者数
  • 2%エンゲージメント率
  • 488動画

  Kanali i vetëm zyrtar i AngjelPro Albania Official i cili menaxhohet nga kompani te fuqishme te... marketingut . Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë AngjelPro Albania Official... mëtejshëm kontaktoni tek adresa: https://www.facebook.com/angjelpro1/ ©2013- 2019 AngjelPro Albania... official. All Rights Reserved. AngjelPro albania 1 Official Channel .....Marketing 100% per...

  YouTubeの推定収益
  6.27万円
  表示回数の見積
  21.21K
 • Eurovision Albania
  Eurovision Albania
  • 2460 登録者数
  • 120.28万視聴回数
  • 15600.6%視聴回数/登録者数
  • 7.0%エンゲージメント率
  • 195動画

  Eurovision Albania OGAE is a fan organisation in Albania, created in 2004 right after... the successful debut of Albania in ESC with artist Anjeza Shahini and song "Image of You". It was fully accepted... to promote the Eurovision music in Albania and the Albanian pop music, abroad. We are not many members... in Albania. We hope that we would be able to appeal to the Eurovision Albanian fans to join us! We ❤️ Eurovision!...

  YouTubeの推定収益
  1437円
  表示回数の見積
  2.34K
1 2 3 4 5 6 7 8 9
NoxInfluencerチーム

お取引、開発事例、あるいは何かアドバイスがあれば、ここにメッセージをご記入ください。

フェイスブックによる質問
(おすすめ)